مثبت نگری در محیط کار

کنترل استرس خودتان

وقتی با دید مثبت به کارتون نگاه می کنید میزان استرس خودتون رو کم می کنید و انجام کارها بر ای خودتون راحت تر میشه . کار ما به عنوان کارمند بانک به اندازه کافی استرس داره دیگه خودتون به میزان این استرس اضافه نکنید.

 

لازم نیست همیشه " بله " بگوئید

 

منظور من از رویکرد مثبت این نیست که همیشه " بله گو " باشید بلکه منظور این هست که راهکارهای کارآمد رو برای مشکلاتتان پیدا کنید . نباید بگذارید کسی تحقیرتان کند. مطمئناً زمان‌هایی خواهد بود که مجبورید کارهایی انجام دهید که از آن لذت نمی‌برید، ضرب‌العجل‌های مسخره و تقاضاهای مفرط، همکاران یا کارفرمایان پررو و پرتوقع. یک راه عالی برای غلبه بر اینها این است که با «نه» گفتن قدرت خودتان را بالا ببرید. وقتی نمی‌خواهید یا نمی‌توانید کاری را انجام دهید، خیلی راحت بگویید «نه». آسان نیست اما مطمئن باشید احساس بسیار خوبی به شما خواهد داد.

 

/ 16 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدآراسته منش

سلام با نظرتون موافقم لطفا با نام کارمند ورزشکار باک ملی لینک کنید. من شمارو با نام همکارعزیز- اسماعیلی زاد اینک کردم. در ضمن فونت ی کم درشت تر کنید بهتر.

محمدآراسته منش

سلام با نظرتون موافقم لطفا با نام کارمند ورزشکار باک ملی لینک کنید. من شمارو با نام همکارعزیز- اسماعیلی زاد اینک کردم. در ضمن فونت ی کم درشت تر کنید بهتر.

سیمین

سلام.اره درسته منم همیشه با این موافقم که نیمه پرلیوان رو ببینم توی هر اتفاقی که پش میاد اون موقع حلاجی کردن مسایل و رسیدن به نتیجه مثبت راحت تره.

این منم

سلام همکار محترم. من با نظر شما موافقم قانون جذب هم همین رو میگه که تا میتوونی مثبت نگر باش. برایتان روهایی شاد ارزومندم[گل]

Socks

سلام دوست عزیز, درصورتی که نیاز به اکانت ساکس داری آی دی زیر تماس بگیرید. mehtism@yahoo.com فقط 2 هزار تومان

پریسا

سلام به دوست خوبم.منم اومدم سر زدم. حتما بیا که کلی مطلب آپدیت کردم

پریسا

سلام, یارانه های عید هم اعلام شد,خبرهای جدید رو می تونی توی سایتم بخونی. راستی عید شما هم مبارک پیشاپیش

محمدآراسته

سلام خسته نباشید. شما رو با نام دنیای بانک و اقتصاد لینک کرد. بی زحمت شما هم من با نام کاپیتان ورزشکار بانک ملی لینک کنید.

پریسا

دآیا می دانستید که سایت من به روز ترین سایت ایران است[لبخند]. بازم سر زدم بدو بیا

پریسا

خیلی خیلی خیلی خیلی ازت ممنونم که بهم سر زدی. اما به حضور سبزتان بازم نیازمندیم. بدو که کلی مطلب جدید دارم