بیماریهای مدیریتی - 3

۲۶ - اگر مخالفت کردن برایتان آسانتراز ابراز نظر موافق است ودلیلی هم برای مخالفت خود ندارید جنبعالی مدیر (( منفی باف )) هستید .

۲۷ - اگر همه کارهای شما با سرعت خارق العاده ای انجام ولی نتیجه مناسب ندارند جنابعالی رئیس (( سرهم بند )) هستید .

۲۸ - اگرتنهاترین ودرمانده ترین افراد سازمان شما کسانی هستند که افکار جدیدی دارند شما مدیر (( فکر کش )) هستید .

۲۹ - اگر صحبت های شما مسیر حرکت وفکر و رفتار شما را تغییر میدهند جنابعالی مدیر (( دهن بین )) هستید .

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا منظور از بیماریهای مدیریت گرفتاریهای هستند که مدیر دانسته یا ندانسته برای خودش تدارک می بیند این گرفتاریها زائیده موقعیت های نامطلوب است که شخص در آن قرار گرفته است اما مهم این است که هیچ تلاشی برای خروج از این موقعیت های ناخوشایند نکرده و نمی کنند .

حال که با هم بر اساس تجارب و دقت این امراض را شناختیم شایسته آن است که مواظب این موقعیت ها بوده وبااستفاده از بهترین راه ح مدیریتی و آموزش علم و تلفیق ان با استعداد درونی خود به عنوان هنر کاری بی عیب خدمتی بی منت ارائه نماییم .

/ 3 نظر / 26 بازدید
همکار

به نظر شما آقای ن سرمسته ؟

حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] سلام دوست ارجمند. آغاز امامت و ولایت حضرت امام زمان(عج) و عید الزهرا را به شما تبریک و تهنیت عرض میکنم. امیدوارم از پیروان واقعی ایشان باشیم. با [گل]«مطالبی ناب به این مناسبت» و نیز [گل]«مطالبی طنز و فکاهی(که مطمئنم خنده را بر لبانتان خواهد نشاند)» در خدمت شما هستم. امیدوارم تمام لحظات زندگی را شاد و خرّم باشید. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

سجادی

کتاب قشتگی معرفی کردید از خوندنش لذت بردم